Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Яна Ковачкова - Лані Чан 05.07.2026

Вімблдон

Вімблдон

нд 5 лип. 2026 - 10:30
Не почався
Год
Хв
Сек

Хто переможе?

Не почався
Яна Ковачкова
Лані Чан

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч не розпочався


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

На основі зібраної статистики наш сайт зробив найкращий прогноз на майбутній матч у категорії Дівчата - Одиночний розряд за участю гравців команд Яна Ковачкова та Лані Чан. Гра є частиною чемпіонату Вімблдон і запланована на 10:30 на 05.07.

Лані Чан

4 / 8 останніх матчів Лані Чан в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Лані Чан

4 / 8 останніх матчів Лані Чан в усіх турнірах завершилися перемогою в 1 сеті

Яна Ковачкова

4 / 10 останніх матчів Яна Ковачкова в усіх турнірах завершилися перемогою в 1 сеті

Показати більше

Інформація про матч

10:30

неділя 05 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Яна Ковачкова - Лані Чан пройде 05 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру Вімблдон. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Яна Ковачкова:
    • Луціє Гавлічкова - Яна Ковачкова 11 Чер 2026 2:1 W75 Ceska Lipa
    • Яна Ковачкова - Амандін Монно 09 Чер 2026 2:1 W75 Ceska Lipa
    • Аліса Октябрьова - Яна Ковачкова 05 Чер 2026 2:1 Відкритий чемпіонат Франції
    • Яна Ковачкова - Чаро Есківа Банульс 04 Чер 2026 2:0 Відкритий чемпіонат Франції
    • Яна Ковачкова - Феліцата Дорофеєва-Рибас 03 Чер 2026 2:1 Відкритий чемпіонат Франції
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Лані Чан:
    • Лані Чан - Феліцата Дорофеєва-Рибас 31 Травень 2026 1:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Лані Чан - Ана Кандіотто 15 Кві 2026 1:2 W15 Orlando, FL
    • Лані Чан - Анастасія Гурєва 06 Лис 2025 0:2 W35 Orlando, FL 2
    • Лань Мі - Лані Чан 05 Лис 2025 1:2 W35 Orlando, FL 2
    • Юшань Шао - Лані Чан 31 Сер 2025 2:0 Відкритий чемпіонат США
  • Яна Ковачкова vs Лані Чан - 10:30.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 05.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Яна Ковачкова і Лані Чан.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close