Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Тіло Берманн - Дамір Жалгасбай 05.07.2026

Вімблдон

Вімблдон

нд 5 лип. 2026 - 12:00
Не почався
Год
Хв
Сек

Хто переможе?

Не почався
Тіло Берманн
Дамір Жалгасбай

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч не розпочався


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Наш сайт проаналізував доступну статистику і зробив прогноз на матч у категорії Юнаки - Одиночний розряд на матч між командами Тіло Берманн та Дамір Жалгасбай. Матч відбудеться в рамках змагання Вімблдон, початок в 12:00 по 05.07.

Тіло Берманн

6 / 7 останніх матчів Тіло Берманн в усіх турнірах завершилися перемогою в 1 сеті

Тіло Берманн

1 / 1 останніх матчів між учасниками завершилися перемогою Тіло Берманн в 1 сеті

Тіло Берманн

6 / 7 останніх матчів Тіло Берманн в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Тіло Берманн

1 / 1 останніх матчів між учасниками завершились перемогою Тіло Берманн в 2 сеті

Показати більше

H2H Статистика

# Тіло Берманн
Дамір Жалгасбай #
100% 0%
1 перемоги 0 перемоги

Очні зустрічі


Інформація про матч

12:00

неділя 05 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Тіло Берманн - Дамір Жалгасбай пройде 05 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру Вімблдон. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Тіло Берманн:
    • Гуто - Тіло Берманн 04 Чер 2026 2:1 Відкритий чемпіонат Франції
    • Матіс Доменк - Тіло Берманн 03 Чер 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Бенуа Гелдоф - Тіло Берманн 31 Травень 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Жига Шешко - Тіло Берманн 28 Січ 2026 2:0 Відкритий чемпіонат Австралії
    • Дамір Жалгасбай - Тіло Берманн 26 Січ 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Австралії
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Дамір Жалгасбай:
    • Дамір Жалгасбай - Яннік Теодор Александреску 31 Травень 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Дамір Жалгасбай - Джерард Кампана Лі 26 Кві 2026 0:2 Шимкент 2
    • Сандро Копп - Дамір Жалгасбай 20 Кві 2026 2:0 Шимкент
    • Дамір Жалгасбай - Тіло Берманн 26 Січ 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Австралії
    • Александер Блус - Дамір Жалгасбай 24 Січ 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Австралії
  • Тіло Берманн vs Дамір Жалгасбай - 12:00.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 05.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Тіло Берманн і Дамір Жалгасбай.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close