КД Каріньєна - КД Ембро прогноз
Прогнози матчу
На основі проаналізованих статистичних даних, з високою часткою ймовірності можна стверджувати, що результат Тотал - Менше (2.5) найточніший варіант прогнозу на результат події.
Коефіцієнти на момент публікації прогнозу 25.02.2024 18:41
Огляд матчу
На турнірі Терсера Федерасьйон, Група 17 у категорії (Іспанія) пройде матч між командами КД Каріньєна і КД Ембро, запланований на 25.02 у 10:00. Усі футбольні беттори можуть ознайомитися з прогнозом на найкращий результат для ставки. Проаналізувавши статистику попередніх матчів, у яких КД Каріньєна грала проти КД Ембро, було зібрано дані, на основі яких було складено точний прогноз.
H2H та попередні результати
За весь період суперництва, за який були зібрані статистичні дані, колективи зіграли між собою 1 ігор. Останній раз команда КД Каріньєна грала проти КД Ембро 07.10.23, фінальний рахунок був 4:0. За всі ігри команд між собою, ФК КД Каріньєна здобула 0 перемог, а команда КД Ембро виграла 1, в нічию було зіграно 0 разів. У результаті статистики різниця між забитими і пропущеними м'ячами колективів становить 0-4.
H2H Статистика
Порівняльна статистика
Отримайте інформацію про останні 10 матчів між КД Каріньєна і КД Ембро, включно з їхніми перемогами, нічиїми, поразками, а також статистикою з забитими та пропущеними голами.
2 - Перемоги
2 - Нічиї
6 - Поразки
Різниця голів
12
18
Забито
Пропущено
18
8
Перемоги - 6
Нічиї - 2
Поразки - 2
КД Каріньєна огляд
Футбольний клуб КД Каріньєна взяв участь у 10 матчах поточного сезону турніру Терсера Федерасьйон, Група 17. Команда змогла перемогти в 2, програла в 6 і зіграла в нічию в 2 матчах. Варто зазначити, що з 10 ігор 10 відбувалися на домашньому стадіоні, і в них ФК КД Каріньєна виграла 3, програла 6 та зіграла внічию 1 ігор. У 10 матчах команда змогла перемогти 10, зіграти 6 і зіграти в нічию 2 матчів. За результатами 10 зіграних ігор команда займає 18 місце в таблиці турніру. За статистикою, в середньому, на домашньому полі команда забиває 13 голів і пропускає 19, що робить різницю в забитих і пропущених м'ячах у -6. За статистикою, в середньому, на домашньому полі команда забиває 13 голів і пропускає 19. Середня кількість голів, забитих у матчах на домашньому стадіоні ФК КД Каріньєна командами, становить 28.1. У 6 матчах, обидві команди вражали ворота суперника, це в 60% випадках. За статистикою, команді потрібно 28.1 хвилин, щоб забити гол на домашньому полі.
КД Ембро огляд
Команда КД Ембро взяла участь у 10 іграх у рамках поточного сезону турніру Терсера Федерасьйон, Група 17. За цей період клуб показав результати в 6 перемог, 2 поразок і 2 нічийних матчів. Наразі команда посідає 2 місце в турнірній таблиці. У гостях ФК КД Ембро провів 10 ігор, у яких здобув 3 перемог, 3 поразок та 4 нічиїх, а також КД Ембро забила 13 голів та пропустила 8, що призвело до різниці у забитих та пропущених м'ячах у розмірі +5. У середньому, коли КД Ембро грає на виїзді, вона забиває 42.9 голів за матч. У 4 іграх обидві команди забивали голи, що становить 40% від загального числа ігор. Команда КД Ембро забиває гол у гостях за 42.9 хвилин у середньому.
Таблиця
| # | Команда | І | О | П | Н | П | Г |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 |
|
21 | 38 | 11 | 5 | 5 | 30:15 |
| 18 |
|
21 | 12 | 3 | 3 | 15 | 21:43 |
Інші прогнози
Барселона
ЛДУ Кіто
Пачука
Керетаро
Клуб Америка (жін)
УАНЛ Тігрес (жін)
Гондурас (U20)
Ямайка (U20)
Angel City FC (Women)
Расінг Луісвілл (жін)
Ларедо
Vermont Green FC
КД Каріньєна
КД Ембро
Чи заб’ють обидві команди?
Хто заб'є першим?
КД Каріньєна
КД Ембро
Прематч статистика
2 - Перемоги
2 - Нічиї
6 - Поразки
Різниця голів
12
18
Забито
Пропущено
18
8
Перемоги - 6
Нічиї - 2
Поразки - 2
Забито
Таблиця складена на основі останніх 10 матчів команд, незалежно від турніру
Пропущено
Таблиця складена на основі останніх 10 матчів команд, незалежно від турніру
Гандикап голів
Таблиця складена на основі останніх 10 матчів команд, незалежно від турніру
Перший гол
Таблиця складена на основі останніх 10 матчів команд, незалежно від турніру
Статистика карток
Total cards per match for КД Каріньєна and КД Ембро at the tournament Терсера Федерасьйон, Група 17 in 2023/2024 season.
Таблиця складена на основі останніх 10 матчів команд, незалежно від турніру
Тренди
2 / 10 of last matches in all competitions КД Каріньєна played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in Терсера Федерасьйон, Група 17 КД Каріньєна played with a score of 0:0
1 / 1 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions КД Ембро played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Терсера Федерасьйон, Група 17 КД Ембро played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches КД Каріньєна in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches КД Каріньєна in Терсера Федерасьйон, Група 17 had less than 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches КД Ембро in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches КД Ембро in Терсера Федерасьйон, Група 17 had less than 2 goals