Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Тьягу Какау - Жоау Дініш Сілва 02.07.2026

M25 Figueira da Foz

M25 Figueira da Foz

чт 2 лип. 2026 - 11:10
Завершено
0
0

Хто переможе?

Завершено
Тьягу Какау
%
Жоау Дініш Сілва
%

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч закінчено

Деталі матчу

#
Тьягу Какау
Жоау Дініш Сілва
Сет 1
1 - 1
15:0
,
30:0
,
40:0
,
40:15
,
40:30
,
40:40
,
A:40
,
40:40
0 - 1
0:15
,
0:40
,
40:40
,
A:40
2 - 1
Lost serve
0:15
,
0:30
,
0:40
,
15:40
,
30:40
,
40:40
,
A:40
BP
3 - 1
15:0
,
30:0
,
40:0
,
40:15
3 - 2
0:15
,
15:15
,
15:30
,
15:40
4 - 2
15:0
,
30:0
,
40:0
5 - 2
Lost serve
15:0
,
30:0
,
40:0
BP ,
40:15
BP
6 - 2
0:15
,
15:15
,
30:15
,
40:15
BP SP ,
40:30
BP SP
Сет 2
0 - 1
0:15
,
0:30
,
15:30
,
15:40
1 - 1
15:0
,
30:0
,
40:0
,
40:15
1 - 2
0:15
,
0:30
,
15:30
,
15:40
2 - 2
15:0
,
15:15
,
15:30
,
15:40
BP ,
30:40
BP ,
40:40
,
A:40
2 - 3
15:0
,
15:15
,
15:30
,
15:40
,
30:40
3 - 3
15:0
,
30:0
,
40:0
4 - 3
Lost serve
15:0
,
30:0
,
30:15
,
40:15
BP
5 - 3
0:15
,
15:15
,
15:30
,
15:40
BP ,
30:40
BP ,
40:40
,
A:40
,
40:40
,
A:40
6 - 3
Lost serve
0:15
,
15:15
,
15:30
,
30:30
,
30:40
,
40:40
,
A:40
BP MP

Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Наш сайт проаналізував доступну статистику і зробив прогноз на матч у категорії ITF Чоловіки - Одиночний розряд на матч між командами Тьягу Какау та Жоау Дініш Сілва. Матч відбудеться в рамках змагання M25 Figueira da Foz, початок в 11:10 по 02.07.

Тьягу Какау

5 / 10 останніх матчів Тьягу Какау у всіх турнірах завершилися її перемогою

Жоау Дініш Сілва

6 / 10 останніх матчів Жоау Дініш Сілва у всіх змаганнях завершились її поразкою

Тьягу Какау

6 / 10 останніх матчів Тьягу Какау в усіх турнірах завершилися перемогою в 1 сеті

Тьягу Какау

5 / 10 останніх матчів Тьягу Какау у всіх змаганнях завершились її поразкою

Жоау Дініш Сілва

4 / 10 останніх матчів Жоау Дініш Сілва у всіх турнірах завершилися її перемогою

Показати більше

Інформація про матч

11:10

четвер 02 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Тьягу Какау - Жоау Дініш Сілва пройде 02 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру M25 Figueira da Foz. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Тьягу Какау:
    • Тьягу Какау - Жоау Дініш Сілва 02 Лип 2026 0:0 M25 Figueira da Foz
    • Тьягу Какау - Жуан Домінгеш 17 Чер 2026 0:2 M25 Lourinha
    • Тьягу Какау - Гонсалу Маркеш 05 Травень 2026 1:2 M25 Loule
    • Жуан Домінгеш - Тьягу Какау 29 Кві 2026 1:1 M25 Кінта-ду-Лагу
    • Хуан Крус Мартін Мандзано - Тьягу Какау 19 Бер 2026 1:1 M15 Rovinj
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Жоау Дініш Сілва:
    • Тьягу Какау - Жоау Дініш Сілва 02 Лип 2026 0:0 M25 Figueira da Foz
    • Жоау Дініш Сілва - Джон Ечеверрія 18 Чер 2026 0:2 M25 Lourinha
    • Tiago Сілва - Жоау Дініш Сілва 16 Чер 2026 1:2 M25 Lourinha
    • Туфік Сахталі - Жоау Дініш Сілва 27 Травень 2026 2:0 M15 Монастір 20
    • Алехандро Туррісіані Альварес - Жоау Дініш Сілва 21 Травень 2026 2:0 M15 Монастір 19
  • Тьягу Какау vs Жоау Дініш Сілва - 11:10.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 02.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Тьягу Какау і Жоау Дініш Сілва.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close