Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Михайло Savano - Дімітріс Сакелларідіс 02.07.2026

M15 Store

M15 Store

чт 2 лип. 2026 - 06:00
Завершено
2
1
T
1 2 3 4 5
Михайло Savano
2
Дімітріс Сакелларідіс
1
7 7 2 6 - -
6 5 6 4 - -

Хто переможе?

Завершено
Михайло Savano
%
Дімітріс Сакелларідіс
%

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч закінчено


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Наш сайт проаналізував доступну статистику і зробив прогноз на матч у категорії ITF Чоловіки - Одиночний розряд на матч між командами Михайло Savano та Дімітріс Сакелларідіс. Матч відбудеться в рамках змагання M15 Store, початок в 06:00 по 02.07.

Дімітріс Сакелларідіс

8 / 10 останніх матчів Дімітріс Сакелларідіс в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Михайло Savano

3 / 5 останніх матчів Михайло Savano у всіх змаганнях завершились її поразкою

Дімітріс Сакелларідіс

5 / 10 останніх матчів Дімітріс Сакелларідіс у всіх турнірах завершилися її перемогою

Михайло Savano

2 / 5 останніх матчів Михайло Savano у всіх турнірах завершилися її перемогою

Дімітріс Сакелларідіс

5 / 10 останніх матчів Дімітріс Сакелларідіс у всіх змаганнях завершились її поразкою

Показати більше

Інформація про матч

06:00

четвер 02 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Михайло Savano - Дімітріс Сакелларідіс пройде 02 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру M15 Store. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Михайло Savano:
    • Михайло Savano - Дімітріс Сакелларідіс 02 Лип 2026 2:1 M15 Store
    • Мустафа Еге Шік - Михайло Savano 28 Травень 2026 2:0 Відкритий чемпіонат Франції
    • Кирилл Ківатцев - Михайло Savano 21 Травень 2026 2:0 M15 Litija
    • Михайло Savano - Марко Retelj 20 Травень 2026 2:0 M15 Litija
    • Бувайсар Гадамаурі - Михайло Savano 25 Лис 2025 2:0 M25 Hradec Kralove
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Дімітріс Сакелларідіс:
    • Михайло Savano - Дімітріс Сакелларідіс 02 Лип 2026 2:1 M15 Store
    • Ніколя Жадун - Дімітріс Сакелларідіс 23 Чер 2026 1:2 M25 Zagreb
    • Мілі Польїчак - Дімітріс Сакелларідіс 18 Чер 2026 2:0 M25 Samobor
    • Дімітріс Сакелларідіс - Ян Купчич 16 Чер 2026 2:1 M25 Samobor
    • Дімітріс Сакелларідіс - Марвін Меллер 11 Чер 2026 0:2 M25 Ceska Lipa
  • Михайло Savano vs Дімітріс Сакелларідіс - 06:00.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 02.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Михайло Savano і Дімітріс Сакелларідіс.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close