Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Джордан Лі - Яннік Теодор Александреску 05.07.2026

Вімблдон

Вімблдон

нд 5 лип. 2026 - 06:00
Не почався
Год
Хв
Сек

Хто переможе?

Не почався
Джордан Лі
Яннік Теодор Александреску

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч не розпочався


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

На основі зібраної статистики наш сайт зробив найкращий прогноз на майбутній матч у категорії Юнаки - Одиночний розряд за участю гравців команд Джордан Лі та Яннік Теодор Александреску. Гра є частиною чемпіонату Вімблдон і запланована на 06:00 на 05.07.

Яннік Теодор Александреску

8 / 10 останніх матчів Яннік Теодор Александреску в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Джордан Лі

3 / 6 останніх матчів Джордан Лі у всіх турнірах завершилися її перемогою

Яннік Теодор Александреску

5 / 10 останніх матчів Яннік Теодор Александреску у всіх змаганнях завершились її поразкою

Джордан Лі

3 / 6 останніх матчів Джордан Лі у всіх змаганнях завершились її поразкою

Яннік Теодор Александреску

4 / 10 останніх матчів Яннік Теодор Александреску у всіх турнірах завершилися її перемогою

Показати більше

Інформація про матч

06:00

неділя 05 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Джордан Лі - Яннік Теодор Александреску пройде 05 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру Вімблдон. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Джордан Лі:
    • Джордан Лі - Максі Карраскоса Діас 03 Лип 2026 2:0 Вімблдон
    • Джордан Лі - Джеффрі Джон Вулф 07 Травень 2026 0:2 M15 Vero Beach, FL
    • Йон Гембл - Джордан Лі 06 Травень 2026 0:2 M15 Vero Beach, FL
    • Мігель Тобон - Джордан Лі 25 Лют 2026 2:0 M15 Нейплс 3
    • Матісс Фарзам - Джордан Лі 13 Лис 2025 2:0 M15 Orlando, FL 3
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Яннік Теодор Александреску:
    • Михайло Antonius - Яннік Теодор Александреску 03 Чер 2026 2:0 Відкритий чемпіонат Франції
    • Нікіта Білозерцев - Яннік Теодор Александреску 01 Чер 2026 1:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Дамір Жалгасбай - Яннік Теодор Александреску 31 Травень 2026 0:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Поль Мартін Тіффон - Яннік Теодор Александреску 18 Травень 2026 2:0 Istanbul
    • Артур Фері - Яннік Теодор Александреску 14 Травень 2026 2:1 Загреб
  • Джордан Лі vs Яннік Теодор Александреску - 06:00.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 05.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Джордан Лі і Яннік Теодор Александреску.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close