Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Джек Дрейпер - Якуб Меншик 27.12.2025

Інші матчі

Інші матчі

сб 27 груд. 2025 - 04:00
Скасовано

Хто переможе?

Скасовано
Джек Дрейпер
%
Якуб Меншик
%

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч скасовано


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Використовуючи наявну статистику, наш сайт спрогнозував результат матчу категорії Виставкові матчі - Чоловіки між командами Джек Дрейпер та Якуб Меншик. Цей матч є частиною турніру Інші матчі і почнеться о 04:00 на 27.12.

Джек Дрейпер

7 / 10 останніх матчів Джек Дрейпер в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Джек Дрейпер

1 / 2 останніх матчів між учасниками завершились перемогою Джек Дрейпер в 2 сеті

Джек Дрейпер

3 / 10 останніх матчів Джек Дрейпер у всіх змаганнях завершились її поразкою

Джек Дрейпер

1 / 2 останніх матчів між командами завершились перемогою Джек Дрейпер

Якуб Меншик

6 / 10 останніх матчів Якуб Меншик у всіх турнірах завершилися її перемогою

Показати більше

H2H Статистика


Інформація про матч

04:00

субота 27 грудня 2025

Тенісний матч між гравцями Джек Дрейпер - Якуб Меншик пройде 27 Гру 2025. Гра проходитиме в рамках турніру Інші матчі. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Джек Дрейпер:
    • Маркос Гірон - Джек Дрейпер 22 Чер 2026 0:2 Істборн
    • Брендон Накашима - Джек Дрейпер 22 Чер 2026 Істборн
    • Томас Мартін Етчеверрі - Джек Дрейпер 13 Кві 2026 1:1 Барселона
    • Джек Дрейпер - Райллі Опелка 20 Бер 2026 0:1 Маямі
    • Джек Дрейпер - Даніїл Медвєдєв 12 Бер 2026 0:2 Індіан-Веллс
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Якуб Меншик:
    • Якуб Меншик - Адріан Маннаріно 16 Чер 2026 1:2 Лондон
    • Якуб Меншик - Александер Звєрєв 05 Чер 2026 1:3 Відкритий чемпіонат Франції
    • Якуб Меншик - Жоау Fonseca 02 Чер 2026 3:0 Відкритий чемпіонат Франції
    • Якуб Меншик - Андрєй Рубльов 31 Травень 2026 3:2 Відкритий чемпіонат Франції
    • Алекс Де Мінор - Якуб Меншик 29 Травень 2026 1:3 Відкритий чемпіонат Франції
  • Джек Дрейпер vs Якуб Меншик - 04:00.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 27.12.2025, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Джек Дрейпер і Якуб Меншик.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close