Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Іга Cвьонтек - Габріела Лі 16.11.2025

Огляд матчу

Використовуючи наявну статистику, наш сайт спрогнозував результат матчу категорії WTA - Одиночний розряд між командами Іга Cвьонтек та Габріела Лі. Цей матч є частиною турніру Кубок Біллі Джин Кінг - Світова група і почнеться о 10:50 на 16.11.

Хто переможе?

Завершено
Іга Cвьонтек
%
Габріела Лі
%

Тренди

Габріела Лі

4 / 10 останніх матчів Габріела Лі в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Габріела Лі

4 / 10 останніх матчів Габріела Лі в усіх турнірах завершилися перемогою в 1 сеті

Іга Cвьонтек

4 / 10 останніх матчів Іга Cвьонтек у всіх змаганнях завершились її поразкою

Габріела Лі

3 / 10 останніх матчів Габріела Лі у всіх турнірах завершилися її перемогою

Іга Cвьонтек

6 / 10 останніх матчів Іга Cвьонтек у всіх турнірах завершилися її перемогою

Габріела Лі

7 / 10 останніх матчів Габріела Лі у всіх змаганнях завершились її поразкою

Іга Cвьонтек

3 / 10 останніх матчів Іга Cвьонтек в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Показати більше

Іга Cвьонтек огляд

У матчах, для яких доступна статистика, тенісист Іга Cвьонтек, тенісист Іга Cвьонтек, взяв участь у 10 ігор. У цих матчах Іга Cвьонтек вдалося виграти 15 сетів і 109 партій, при цьому програвши 9 сетів і 97 партій. Гравець виходив переможцем 6 разів з 10 матчів і зазнав 4 поразок.

Габріела Лі огляд

Згідно з доступною статистикою, Габріела Лі брала участь у багатьох матчах, вигравши 3 матчів, 8 сетів та 103 ігор. З іншого боку, команда також зазнала поразки 7, програвши 16 сетів та 124 ігор.

Прогнози матчу

Провівши ретельний аналіз команд-суперниць, Іга Cвьонтек та Габріела Лі, наш сайт визначив, що найкращою ставкою на цей матч буде Переможець - Команда 1. Якщо ви зробите ставку на цей прогноз, ви отримаєте виграш з коефіцієнтом 1.006.

Коефіцієнти на момент публікації прогнозу 16.11.2025 11:42

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close