Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Карлес Ернандес - Ігнасіо Паріска 04.07.2026

M15 Getxo

M15 Getxo

сб 4 лип. 2026 - 12:00
Не почався
Год
Хв
Сек

Хто переможе?

Не почався
Карлес Ернандес
Ігнасіо Паріска

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч не розпочався


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Використовуючи наявну статистику, наш сайт спрогнозував результат матчу категорії ITF Чоловіки - Одиночний розряд між командами Карлес Ернандес та Ігнасіо Паріска. Цей матч є частиною турніру M15 Getxo і почнеться о 12:00 на 04.07.

Ігнасіо Паріска

6 / 10 останніх матчів Ігнасіо Паріска в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Карлес Ернандес

4 / 10 останніх матчів Карлес Ернандес в усіх турнірах завершилися перемогою в 1 сеті

Карлес Ернандес

4 / 10 останніх матчів Карлес Ернандес в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Показати більше

Інформація про матч

12:00

субота 04 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Карлес Ернандес - Ігнасіо Паріска пройде 04 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру M15 Getxo. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Карлес Ернандес:
    • Марцел Зєліньскі - Карлес Ернандес 03 Лип 2026 1:2 M15 Getxo
    • Карлес Ернандес - Аксель Гарсьян 02 Лип 2026 2:0 M15 Getxo
    • Максі Карраскоса Діас - Карлес Ернандес 22 Чер 2026 0:2 M25 Bakio
    • Карлес Ернандес - Маттьє Шамбонньєр 16 Чер 2026 0:2 M15 Mungia-Laukariz
    • Карлес Ернандес - Жуан Домінгеш 11 Чер 2026 0:2 M25 Martos
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Ігнасіо Паріска:
    • Серхі Фіта Хуан - Ігнасіо Паріска 03 Лип 2026 1:2 M15 Getxo
    • Хорді Гарсія Местре - Ігнасіо Паріска 02 Лип 2026 0:2 M15 Getxo
    • Ігнасіо Паріска - Валентин Басель 22 Чер 2026 0:2 Пірасікаба
    • Ігнасіо Паріска - Віктор Брага 21 Чер 2026 2:0 Пірасікаба
    • Ігнасіо Паріска - Сантьяго Родрігес Таверна 16 Чер 2026 0:2 Asuncion 2
  • Карлес Ернандес vs Ігнасіо Паріска - 12:00.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 04.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Карлес Ернандес і Ігнасіо Паріска.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close