Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Анастасія Соболєва - Мартіна Капурро-Таборда 03.07.2026

W50 Stuttgart-Vaihingen

W50 Stuttgart-Vaihingen

пт 3 лип. 2026 - 06:00
Не почався
Год
Хв
Сек

Хто переможе?

Не почався
Анастасія Соболєва
Мартіна Капурро-Таборда

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч не розпочався


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Використовуючи наявну статистику, наш сайт спрогнозував результат матчу категорії ITF Жінки - Одиночний розряд між командами Анастасія Соболєва та Мартіна Капурро-Таборда. Цей матч є частиною турніру W50 Stuttgart-Vaihingen і почнеться о 06:00 на 03.07.

Анастасія Соболєва

6 / 10 останніх матчів Анастасія Соболєва в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Анастасія Соболєва

6 / 10 останніх матчів Анастасія Соболєва у всіх турнірах завершилися її перемогою

Мартіна Капурро-Таборда

3 / 10 останніх матчів Мартіна Капурро-Таборда у всіх змаганнях завершились її поразкою

Анастасія Соболєва

4 / 10 останніх матчів Анастасія Соболєва у всіх змаганнях завершились її поразкою

Мартіна Капурро-Таборда

6 / 10 останніх матчів Мартіна Капурро-Таборда у всіх турнірах завершилися її перемогою

Показати більше

Інформація про матч

06:00

пʼятниця 03 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Анастасія Соболєва - Мартіна Капурро-Таборда пройде 03 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру W50 Stuttgart-Vaihingen. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Анастасія Соболєва:
    • Анастасія Соболєва - Іпек Оз 02 Лип 2026 2:1 W50 Stuttgart-Vaihingen
    • Сію Ван - Анастасія Соболєва 20 Чер 2026 2:0 Brescia
    • Анастасія Соболєва - Ане Мінтегі Дель Ольмо 19 Чер 2026 2:0 Brescia
    • Юлія Грабер - Анастасія Соболєва 17 Чер 2026 1:2 Brescia
    • Катінка фон Дайхманн - Анастасія Соболєва 15 Чер 2026 1:2 Brescia
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Мартіна Капурро-Таборда:
    • Петра Седлачкова - Мартіна Капурро-Таборда 02 Лип 2026 0:2 W50 Stuttgart-Vaihingen
    • Кароліна Алвеш - Мартіна Капурро-Таборда 24 Чер 2026 0:0 W50 Gdansk
    • Мартіна Капурро-Таборда - Алена Ковачкова 19 Чер 2026 0:2 W35 Bolszewo
    • Мартіна Капурро-Таборда - Барбара Страшевська 18 Чер 2026 2:0 W35 Bolszewo
    • Мартіна Капурро-Таборда - Барбора Міхалкова 16 Чер 2026 2:0 W35 Bolszewo
  • Анастасія Соболєва vs Мартіна Капурро-Таборда - 06:00.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 03.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Анастасія Соболєва і Мартіна Капурро-Таборда.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close