Отримати швидкий доступ до спортивних результатів і новин.

Алекс Рибаков - Тун Лінь Ву 05.07.2026

Newport

Newport

нд 5 лип. 2026 - 10:30
Не почався
Год
Хв
Сек

Хто переможе?

Не почався
Алекс Рибаков
Тун Лінь Ву

Online

Channels:

Онлайн 1

Матч не розпочався


Чат

Будьте першим, хто залишить коментар

Показати більше

Прогнози

Використовуючи наявну статистику, наш сайт спрогнозував результат матчу категорії Челленджер Чоловіки - Одиночний розряд між командами Алекс Рибаков та Тун Лінь Ву. Цей матч є частиною турніру Newport і почнеться о 10:30 на 05.07.

Алекс Рибаков

4 / 10 останніх матчів Алекс Рибаков у всіх змаганнях завершились її поразкою

Тун Лінь Ву

4 / 10 останніх матчів Тун Лінь Ву у всіх турнірах завершилися її перемогою

Тун Лінь Ву

5 / 10 останніх матчів Тун Лінь Ву в усіх турнірах завершились перемогою в 2 сеті

Алекс Рибаков

5 / 10 останніх матчів Алекс Рибаков у всіх турнірах завершилися її перемогою

Тун Лінь Ву

6 / 10 останніх матчів Тун Лінь Ву у всіх змаганнях завершились її поразкою

Показати більше

H2H Статистика

# Алекс Рибаков
Тун Лінь Ву #
0% 100%
0 перемоги 1 перемоги

Очні зустрічі


Інформація про матч

10:30

неділя 05 липня 2026

Тенісний матч між гравцями Алекс Рибаков - Тун Лінь Ву пройде 05 Лип 2026. Гра проходитиме в рамках турніру Newport. На сайті 777score.ua ви можете переглянути результати тенісного матчу, а також ознайомитися зі статистикою, коефіцієнтами та дізнатися всю інформацію про подію.

Інформація, яка буде цікавою

  • Останній зіграний тенісний матч гравця Алекс Рибаков:
    • Алекс Рибаков - Бруно Кузухара 16 Чер 2026 1:2 M25 Tulsa, OK
    • Алекс Рибаков - Тімо Легу 26 Травень 2026 Літл-Рок
    • Алекс Рибаков - Хоакім Алмейда 10 Травень 2026 1:2 M15 Vero Beach, FL
    • Алекс Рибаков - Ліам Кролл 09 Травень 2026 2:1 M15 Vero Beach, FL
    • Алекс Рибаков - Раян Колбі 08 Травень 2026 2:0 M15 Vero Beach, FL
  • Останній зіграний тенісний матч гравця Тун Лінь Ву:
    • Йосуке Ватанукі - Тун Лінь Ву 01 Лип 2026 2:1 Кері
    • Адам Волтон - Тун Лінь Ву 03 Чер 2026 2:1 Тайлер
    • Деніел Мілавскі - Тун Лінь Ву 26 Травень 2026 1:1 Літл-Рок
    • Тун Лінь Ву - Джеймс Маккейб 05 Травень 2026 0:2 Усі
    • Адам Волтон - Тун Лінь Ву 30 Кві 2026 2:1 Jiujiang
  • Алекс Рибаков vs Тун Лінь Ву - 10:30.
Більш повну інформацію матчу та статистику гравців можна переглянути на сторінці матчу, а також на головній сторінці турніру, яку можна знайти через календар. Нагадаємо, що гра пройде 05.07.2026, і якщо ви не хочете чекати, то можете подивитися теніс сьогодні в прямій трансляції в рамках цього ж турніру. Також вам доступні повтори ігор та текстові трансляції ігор за участю гравців Алекс Рибаков і Тун Лінь Ву.

Встановіть цей веб-додаток на свій пристрій: натисніть і потім "Додати на головний екран "
close