Мігхті Вандерерс - Мастерс Сек'юріті прогноз
Прогнози матчу
Вивчивши дані статистики команд Мігхті Вандерерс і Мастерс Сек'юріті, можна з високою впевненістю сказати, що Обидві команди заб'ють - Ні - це найкращий варіант для ставки на матч.
26/07/2026
Коефіцієнти на момент публікації прогнозу 26.07.2026 19:41
Огляд матчу
На турнірі Супер Ліга у категорії (Малаві) пройде матч між командами Мігхті Вандерерс і Мастерс Сек'юріті, запланований на 26.07 у 08:30. Усі футбольні беттори можуть ознайомитися з прогнозом на найкращий результат для ставки. Проаналізувавши статистику попередніх матчів, у яких Мігхті Вандерерс грала проти Мастерс Сек'юріті, було зібрано дані, на основі яких було складено точний прогноз.
Порівняльна статистика
Дізнайтеся інформацію про 10 останніх ігор команд Мігхті Вандерерс - Мастерс Сек'юріті, результати ігор, перемоги, поразки, нічиї, і статистичні дані про забиті та пропущені м'ячі.
6 - Перемоги
3 - Нічиї
1 - Поразки
Різниця голів
20
6
Забито
Пропущено
4
6
Перемоги - 1
Нічиї - 1
Поразки - 2
Мігхті Вандерерс огляд
Футбольний клуб Мігхті Вандерерс взяв участь у 10 матчах поточного сезону турніру Супер Ліга. Команда змогла перемогти в 6, програла в 1 і зіграла в нічию в 3 матчах. Варто зазначити, що з 10 ігор 10 відбувалися на домашньому стадіоні, і в них ФК Мігхті Вандерерс виграла 6, програла 1 та зіграла внічию 3 ігор. У 10 матчах команда змогла перемогти 10, зіграти 1 і зіграти в нічию 3 матчів. За статистикою, в середньому, на домашньому полі команда забиває 21 голів і пропускає 6, що робить різницю в забитих і пропущених м'ячах у +15. За статистикою, в середньому, на домашньому полі команда забиває 21 голів і пропускає 6. Середня кількість голів, забитих у матчах на домашньому стадіоні ФК Мігхті Вандерерс командами, становить 33.3. У 4 матчах, обидві команди вражали ворота суперника, це в 40% випадках. За статистикою, команді потрібно 33.3 хвилин, щоб забити гол на домашньому полі.
Мастерс Сек'юріті огляд
У цьому сезоні турніру Супер Ліга команда Мастерс Сек'юріті всього зіграла 4 ігор. У цих матчах клуб виграв 1, програвши 2 і зігравши в нічию 1. За 4 матчів, ФК Мастерс Сек'юріті зіграла в гостях 2 і змогла виграти 0, програти 1 і зіграти внічию 1 разів. Мастерс Сек'юріті забивали 2 голів і пропускали 3, унаслідок чого різниця забитих-пропущених склала -1 У середньому, в кожному виїзному матчі команда Мастерс Сек'юріті забиває 32.4 гола супернику. У 1 матчах забивали обидві команди, що становить 50%. У 1 матчах забивали обидві команди, що становить 1. Гравцям Мастерс Сек'юріті потрібно приблизно 32.4 хвилин, щоб забити на виїзді.
Чи збудуться ці прогнози?
Голосуйте, щоб побачити результат
Інші прогнози
Онце Кальдас
Кукута Депортіво
Пачука
Керетаро
Гондурас (U20)
Ямайка (U20)
Такома Дефіанс
Colorado Rapids 2
Angel City FC (Women)
Расінг Луісвілл (жін)
Ларедо
Vermont Green FC
Мігхті Вандерерс
Мастерс Сек'юріті
Чи заб’ють обидві команди?
Хто заб'є першим?
Мігхті Вандерерс
Мастерс Сек'юріті
Прематч статистика
6 - Перемоги
3 - Нічиї
1 - Поразки
Різниця голів
20
6
Забито
Пропущено
4
6
Перемоги - 1
Нічиї - 1
Поразки - 2
Тренди
3 / 10 останніх матчів Мігхті Вандерерс в усіх турнірах завершилися її перемогою в 1 таймі
3 / 10 останніх матчів Мігхті Вандерерс в Супер Ліга завершилися її перемогою в 1 таймі
1 / 4 останніх матчів Мастерс Сек'юріті в Супер Ліга завершились її поразкою в 1 таймі
6 / 10 останніх матчів Мігхті Вандерерс у всіх турнірах завершилися її перемогою
6 / 10 последних матчей Мігхті Вандерерс в Супер Ліга завершились ее победой
2 / 4 останніх матчів Мастерс Сек'юріті у всіх змаганнях завершились її поразкою
2 / 4 останніх матчів Мастерс Сек'юріті в Супер Ліга завершились її поразкою
4 / 10 останніх матчів Мігхті Вандерерс в усіх турнірах завершились її перемогою в 2 таймі
1 / 4 останніх матчів Мастерс Сек'юріті в усіх турнірах завершились її поразкою в 2 таймі
1 / 4 останніх матчів Мастерс Сек'юріті в Супер Ліга завершились її поразкою в 2 таймі