Куала Лумпур - ДПММ · 29.08.2026
Куала Лумпур
ДПММ
Чи заб’ють обидві команди?
Хто заб'є першим?
Куала Лумпур
ДПММ
H2H Статистика
Прогнози
3 / 10 of last matches in all competitions Куала Лумпур played with a score of 0:0
2 / 3 of last matches in Супер Ліга Куала Лумпур played with a score of 0:0
3 / 10 of last matches in all competitions ДПММ played with a score of 0:0
2 / 10 of last matches in Супер Ліга ДПММ played with a score of 0:0
3 / 10 останніх матчів Куала Лумпур в усіх турнірах завершились її перемогою в 2 таймі
4 / 10 останніх матчів ДПММ в усіх турнірах завершились її поразкою в 2 таймі
Чат
Інформація про матч
05:30
субота 29 серпня 2026Нагадаємо, що найближчий матч між футбольними клубами пройде в Малайзія, 29 Сер 2026 у 05:30. На 777score.ua кожен уболівальник футболу зможе подивитися результати футбольного матчу, повну статистику гравців і команд, а також дізнатися розклад майбутніх ігор команд.
Головна інформація про команди
Футбольна команда Куала Лумпур
Футбольна команда ДПММ
Команди за весь час провели між собою 2 ігор.Інформація про матч Куала Лумпур vs ДПММ: Турнір - Супер Ліга. Дата початку матчу - 29 Сер 2026. Час початку матчу - 05:30.