Olimpia JV - Циклос прогноз
Прогнози матчу
Вивчивши дані статистики команд Olimpia JV і Циклос, можна з високою впевненістю сказати, що 1x2 - П1 - це найкращий варіант для ставки на матч.
Коефіцієнти на момент публікації прогнозу 02.07.2026 11:40
Огляд матчу
У рамках турніру Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга у категорії (Колумбія) відбудеться матч між командами Olimpia JV і Циклос. Гра команд розпочнеться 02.07 о 11:00. На основі аналізу статистики попередніх матчів Olimpia JV - Циклос, ми підібрали найкращу ставку з високим коефіцієнтом для результату на матч.
Порівняльна статистика
Отримайте інформацію про останні 10 матчів між Olimpia JV і Циклос, включно з їхніми перемогами, нічиїми, поразками, а також статистикою з забитими та пропущеними голами.
1 - Перемоги
0 - Нічиї
1 - Поразки
Різниця голів
1
3
Забито
Пропущено
27
28
Перемоги - 4
Нічиї - 0
Поразки - 6
Olimpia JV огляд
ФК Olimpia JV взяв участь у 2 матчах, у рамках турніру Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга у поточному сезоні та зміг виграти 1, програв 1 і зіграв у нічию 1 рази. З них домашніх матчів було 1, в яких клуб виграв 1, програв 0 і зіграв у нічию 0 раз. Середня кількість голів, забитих і пропущених командою Olimpia JV вдома, дорівнює 1 і 0, що дає різницю в забитих і пропущених м'ячах - +1. У середньому ФК Olimpia JV потрібно 96 хвилин ігрового часу, щоб забити гол на домашньому стадіоні.
Циклос огляд
За поточний сезон турніру Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга команда Циклос провела 4 матчів і виграла 2, програла 2, зіграла в нічию 0 разів. У гостях ФК Циклос зіграла 2 матчів і була сильнішою в 1, програла 1 і зіграла внічию 0 матчах. Загалом у цих виїзних протистояннях ФК Циклос забив 7 голів і пропустив 6, що призвело до різниці забитих і пропущених м'ячів - +1. У середньому, коли команда Циклос грає на виїзді, вона забиває 14.4 гола за гру. У 2 іграх обидві команди забивали голи, що становить 100% від загального числа ігор. У середньому, гравцям Циклос потрібно 14.4 хвилин, щоб забити гол у гостях.
Чи збудуться ці прогнози?
Голосуйте, щоб побачити результат
Інші прогнози
Тарту ДЖК Велко Електер
Віїмсі
Курессааре
Флора
Екенес II
Тікка
ППЙ
КІФФА 08
Джаз
КПВ
Люн
Асане
Olimpia JV
Циклос
Чи заб’ють обидві команди?
Хто заб'є першим?
Olimpia JV
Циклос
Прематч статистика
1 - Перемоги
0 - Нічиї
1 - Поразки
Різниця голів
1
3
Забито
Пропущено
27
28
Перемоги - 4
Нічиї - 0
Поразки - 6
Тренди
6 / 10 останніх матчів Циклос в усіх турнірах завершились її перемогою в 2 таймі
2 / 4 останніх матчів Циклос в Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга завершились її перемогою в 2 таймі
3 / 10 останніх матчів Циклос в усіх турнірах завершились її поразкою в 2 таймі
2 / 4 останніх матчів Циклос в Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга завершились її поразкою в 2 таймі
1 / 2 останніх матчів Olimpia JV у всіх змаганнях завершились її поразкою
1 / 2 останніх матчів Olimpia JV в Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга завершились її поразкою
4 / 10 останніх матчів Циклос у всіх турнірах завершилися її перемогою
2 / 4 последних матчей Циклос в Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга завершились ее победой
2 / 2 останніх матчів у всіх змаганнях Olimpia JV не грала внічию
2 / 2 останніх матчів в Чемпіонат Колумбії. Регіональна ліга Olimpia JV не грала внічию