Адж Соккер Академи - Баалор Сарр прогноз
Прогнози матчу
На основі проаналізованих статистичних даних, з високою часткою ймовірності можна стверджувати, що результат Обидві команди заб'ють - Ні найточніший варіант прогнозу на результат події.
05/07/2026
Коефіцієнти на момент публікації прогнозу 05.07.2026 15:42
Огляд матчу
Майбутній матч у рамках турніру Кубок Гамбії, категорії (Гамбія) між командами Адж Соккер Академи і Баалор Сарр відбудеться 05.07 у 12:30. Усі любителі ставок на футбол можуть дізнатися статистично вивірений прогноз на найкращий результат цього матчу. Весь аналіз проводився на основі даних про минулі ігри Адж Соккер Академи проти Баалор Сарр, що робить прогноз неймовірно точним.
Порівняльна статистика
Ви отримаєте всі доступні дані про останні 10 ігор між ФК Адж Соккер Академи і ФК Баалор Сарр, такі як, результати матчів, кількість перемог, поразок і нічиїх, а також статистику по голах.
3 - Перемоги
2 - Нічиї
1 - Поразки
Різниця голів
5
2
Забито
Пропущено
5
4
Перемоги - 2
Нічиї - 6
Поразки - 2
Адж Соккер Академи огляд
ФК Адж Соккер Академи взяв участь у 2 матчах, у рамках турніру Кубок Гамбії у поточному сезоні та зміг виграти 1, програв 0 і зіграв у нічию 0 рази. Середня кількість голів, забитих і пропущених командою Адж Соккер Академи вдома, дорівнює 0 і 0, що дає різницю в забитих і пропущених м'ячах - 0. У середньому ФК Адж Соккер Академи потрібно 0 хвилин ігрового часу, щоб забити гол на домашньому стадіоні.
Баалор Сарр огляд
Команда Баалор Сарр взяла участь у 2 іграх у рамках поточного сезону турніру Кубок Гамбії. За цей період клуб показав результати в 0 перемог, 0 поразок і 2 нічийних матчів. У гостях ФК Баалор Сарр провів 2 ігор, у яких здобув 0 перемог, 0 поразок та 2 нічиїх, а також Баалор Сарр забила 0 голів та пропустила 0, що призвело до різниці у забитих та пропущених м'ячах у розмірі 0. У середньому, коли Баалор Сарр грає на виїзді, вона забиває 0 голів за матч. Команда Баалор Сарр забиває гол у гостях за 0 хвилин у середньому.
Чи збудуться ці прогнози?
Голосуйте, щоб побачити результат
Інші прогнози
Уніон Еспаньйола
О'Хіггінс
Чикаго Старс (жін)
Юта Роялс (жен)
West Seattle Junction FC
FC Olympia
Ballard FC
Tacoma Stars
Virginia Marauders FC
Bethesda SC
City SC San Diego
Redlands FC
Адж Соккер Академи
Баалор Сарр
Чи заб’ють обидві команди?
Хто заб'є першим?
Адж Соккер Академи
Баалор Сарр
Прематч статистика
3 - Перемоги
2 - Нічиї
1 - Поразки
Різниця голів
5
2
Забито
Пропущено
5
4
Перемоги - 2
Нічиї - 6
Поразки - 2
Тренди
5 / 10 останніх матчів Баалор Сарр у всіх змаганнях завершилися внічию
2 / 2 останніх матчів Баалор Сарр в Кубок Гамбії завершились внічию
1 / 6 останніх матчів Адж Соккер Академи у всіх змаганнях завершились її поразкою
7 / 10 останніх матчів у всіх змаганнях Баалор Сарр не програла
2 / 2 останніх матчів в Кубок Гамбії Баалор Сарр не програла
4 / 6 останніх матчів у всіх змаганнях Адж Соккер Академи не грала внічию
1 / 2 останніх матчів в Кубок Гамбії Адж Соккер Академи не грала внічию
4 / 10 останніх матчів у всіх змаганнях Баалор Сарр не грала внічию
3 / 6 останніх матчів у всіх змаганнях Адж Соккер Академи не програла
1 / 2 останніх матчів в Кубок Гамбії Адж Соккер Академи не програла