3 Лютого ФБК - Крістобал Колон ХАС прогноз
Прогнози матчу
На основі проаналізованих статистичних даних, з високою часткою ймовірності можна стверджувати, що результат Тотал - Менше (2.5) найточніший варіант прогнозу на результат події.
Огляд матчу
Майбутній матч у рамках турніру Кубок Парагваю, категорії (Парагвай) між командами 3 Лютого ФБК і Крістобал Колон ХАС відбудеться 01.07 у 12:00. Усі любителі ставок на футбол можуть дізнатися статистично вивірений прогноз на найкращий результат цього матчу. Весь аналіз проводився на основі даних про минулі ігри 3 Лютого ФБК проти Крістобал Колон ХАС, що робить прогноз неймовірно точним.
Порівняльна статистика
Дізнайтеся інформацію про 10 останніх ігор команд 3 Лютого ФБК - Крістобал Колон ХАС, результати ігор, перемоги, поразки, нічиї, і статистичні дані про забиті та пропущені м'ячі.
4 - Перемоги
0 - Нічиї
4 - Поразки
Різниця голів
8
10
Забито
Пропущено
9
8
Перемоги - 2
Нічиї - 5
Поразки - 1
3 Лютого ФБК огляд
Команда змогла перемогти в 0, програла в 0 і зіграла в нічию в 0 матчах. За статистикою, в середньому, на домашньому полі команда забиває 0 голів і пропускає 0, що робить різницю в забитих і пропущених м'ячах у 0. За статистикою, в середньому, на домашньому полі команда забиває 0 голів і пропускає 0. За статистикою, команді потрібно 0 хвилин, щоб забити гол на домашньому полі.
Крістобал Колон ХАС огляд
Команда Крістобал Колон ХАС взяла участь у 1 іграх у рамках поточного сезону турніру Кубок Парагваю. За цей період клуб показав результати в 0 перемог, 1 поразок і 0 нічийних матчів. Команда Крістобал Колон ХАС забиває гол у гостях за 0 хвилин у середньому.
Чи збудуться ці прогнози?
Голосуйте, щоб побачити результат
Інші прогнози
Орієнталь Асунсьон
Атлетіко Колегіалес
Crew +
Minnesota +
Dallas +
D.C.United +
D.C.United +
Crew +
D.C.United +
Minnesota +
Dallas +
Minnesota +
3 Лютого ФБК
Крістобал Колон ХАС
Чи заб’ють обидві команди?
Хто заб'є першим?
3 Лютого ФБК
Крістобал Колон ХАС
Прематч статистика
4 - Перемоги
0 - Нічиї
4 - Поразки
Різниця голів
8
10
Забито
Пропущено
9
8
Перемоги - 2
Нічиї - 5
Поразки - 1
Тренди
3 / 8 останніх матчів 3 Лютого ФБК у всіх змаганнях завершились її поразкою
7 / 8 останніх матчів у всіх змаганнях Крістобал Колон ХАС не програла
5 / 8 of last matches 3 Лютого ФБК in all competitions had less than 2 goals
5 / 8 of last matches Крістобал Колон ХАС in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Крістобал Колон ХАС in Кубок Парагваю had less than 2 goals
6 / 8 останніх матчів у всіх змаганнях 3 Лютого ФБК не грала внічию
3 / 8 останніх матчів у всіх змаганнях Крістобал Колон ХАС не грала внічию
1 / 1 останніх матчів в Кубок Парагваю Крістобал Колон ХАС не грала внічию
4 / 8 of last matches 3 Лютого ФБК in all competitions scored at least 1 goal
5 / 8 of last matches Крістобал Колон ХАС in all competitions scored at least 1 goal