Джей Ті Ягуарс (жін) - Університет Кампала (жін) 23.06.2024 прогноз
Чемпіонат Уганди. NBL. жінки
Прогнози матчу
Вивчивши всю статистику команд Джей Ті Ягуарс (жін) і Університет Кампала (жін), ми можемо сказати, що Переможець - Команда 1 є найбільш вигідним варіантом для ставки на майбутній матч. .
Огляд матчу
У даній статті буде представлений точний статистичний прогноз на баскетбольний матч Джей Ті Ягуарс (жін) - Університет Кампала (жін), який може зацікавити всіх любителів ставок на спорт. Матч між командами Джей Ті Ягуарс (жін) і Університет Кампала (жін) відбудеться в рамках змагання Чемпіонат Уганди. NBL. жінки, Уганда. Початок гри заплановано на 03:05 23.06.
Джей Ті Ягуарс (жін)
Університет Кампала (жін)
H2H та попередні результати
Джей Ті Ягуарс (жін) та Університет Кампала (жін) вже зустрічалися 4 разів у минулому. Середній показник Джей Ті Ягуарс (жін) за гру - 72 забитих м'ячів, а показник Університет Кампала (жін) - 72. Різниця забитих і пропущених м'ячів у всіх іграх - 288-164. Команда Джей Ті Ягуарс (жін) виграла 4 ігор, тоді як команда Університет Кампала (жін) виграла 0. Останній матч між цими командами відбувся на 07.04.24 і закінчився з рахунком 37:53.
H2H Статистика
Джей Ті Ягуарс (жін) огляд
Команда Джей Ті Ягуарс (жін) здобула 7 перемог і зазнала 2 поразок у 10 матчах, для яких доступна статистика. Загалом у 10 матчах Джей Ті Ягуарс (жін) забила 563 очок і пропустила 428. Середня кількість очок, набраних у кожному з матчів 10, становила 56.3 для баскетбольного клубу Джей Ті Ягуарс (жін), а кількість пропущених очок - 42.8. Це призвело до загальної кількості 99.1 закинутих та пропущених очок.
Університет Кампала (жін) огляд
Клуб Університет Кампала (жін) зіграв 10 матчів, для яких є статистика, і він виграв 1 матчів, при цьому програвши 6. У всіх цих іграх баскетбольний клуб набрав 289 очок і пропустив 448. У середньому за кожен матч 10 команда Університет Кампала (жін) набирала 28.9 очок і пропускала 44.8 очок. Підсумовуючи кількість забитих і пропущених очок, виходить, що Університет Кампала (жін) має в середньому 73.7 у кожному матчі.
Інші прогнози
Іран
Сирія
Катар
Саудівська Аравія
Ірак
Йорданія
Ілаган Ізабела Каубойз
Пасай Вояджерс
Паранаке Патріотс
Калоокан Батанг Канкалоо
Кесон Сіті Галеріс Тайпан
Себу Грейтс
Тренди
7 / 10 останніх матчів Джей Ті Ягуарс (жін) у всіх турнірах завершилися її перемогою
4 / 4 останніх матчів між командами завершились перемогою Джей Ті Ягуарс (жін)
6 / 10 останніх матчів Університет Кампала (жін) у всіх змаганнях завершились її поразкою
7 / 10 останніх матчів Джей Ті Ягуарс (жін) в усіх турнірах завершились її перемогою в 2 чверті
3 / 4 останніх матчів між командами завершились перемогою Джей Ті Ягуарс (жін) в 2 чверті
2 / 10 останніх матчів Університет Кампала (жін) в усіх турнірах завершились її поразкою в 2 чверті
7 / 10 останніх матчів Джей Ті Ягуарс (жін) в усіх турнірах завершились її перемогою в 4 чверті
3 / 4 останніх матчів між командами завершились перемогою Джей Ті Ягуарс (жін) в 4 чверті
1 / 10 останніх матчів Університет Кампала (жін) в усіх турнірах завершились її поразкою в 4 чверті
7 / 10 останніх матчів Джей Ті Ягуарс (жін) в усіх турнірах завершилися її перемогою в 1 чверті