Агуїлас Ріо Абай (Жінки) - Артесанас (жiн) 17.11.2024 прогноз
Чемпіонат Панами. Жінки
Прогнози матчу
Ретельно проаналізувавши статистику Агуїлас Ріо Абай (Жінки) і Артесанас (жiн), ми прийшли до висновку, що 1x2 - П2 є найкращим варіантом для розміщення ставки на майбутній матч. За нашими прогнозами, це може призвести до значного виграшу з коефіцієнтом 1.37.
Коефіцієнти на момент публікації прогнозу 17.11.2024 18:43
Огляд матчу
У даній статті буде представлений точний статистичний прогноз на баскетбольний матч Агуїлас Ріо Абай (Жінки) - Артесанас (жiн), який може зацікавити всіх любителів ставок на спорт. Матч між командами Агуїлас Ріо Абай (Жінки) і Артесанас (жiн) відбудеться в рамках змагання Чемпіонат Панами. Жінки, Панама. Початок гри заплановано на 17:00 17.11.
Агуїлас Ріо Абай (Жінки)
Артесанас (жiн)
Агуїлас Ріо Абай (Жінки) огляд
Команда Агуїлас Ріо Абай (Жінки) здобула 0 перемог і зазнала 5 поразок у 8 матчах, для яких доступна статистика. Загалом у 8 матчах Агуїлас Ріо Абай (Жінки) забила 211 очок і пропустила 275. Середня кількість очок, набраних у кожному з матчів 8, становила 26.4 для баскетбольного клубу Агуїлас Ріо Абай (Жінки), а кількість пропущених очок - 34.4. Це призвело до загальної кількості 60.8 закинутих та пропущених очок.
Артесанас (жiн) огляд
Баскетбольна команда Артесанас (жiн) зіграла 6 матчів, для яких доступна статистика, і перемогла 0 та програла 3 разів. Команда набрала 144 очок за всі зіграні матчі і пропустила 189. У середньому за кожен з матчів 6 команда Артесанас (жiн) забивала 24 очок і пропускала 31.5. Якщо ми додамо кількість забитих і пропущених очок, то отримаємо, що команда Артесанас (жiн) має в середньому 55.5 очок у кожному матчі.
Інші прогнози
Іран
Сирія
Катар
Саудівська Аравія
Ірак
Йорданія
Ілаган Ізабела Каубойз
Пасай Вояджерс
Паранаке Патріотс
Калоокан Батанг Канкалоо
Кесон Сіті Галеріс Тайпан
Себу Грейтс
Тренди
3 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) в усіх турнірах завершились її перемогою в 2 чверті
3 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) в усіх турнірах завершилися її перемогою в 1 чверті
1 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) в усіх турнірах завершились її поразкою в 2 чверті
3 / 6 останніх матчів Артесанас (жiн) в усіх турнірах завершились її перемогою в 2 чверті
5 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) у всіх змаганнях завершились її поразкою
5 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) у всіх змаганнях завершились її поразкою
1 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) в усіх турнірах завершились її поразкою в 3 чверті
3 / 6 останніх матчів Артесанас (жiн) в усіх турнірах завершились її перемогою в 3 чверті
1 / 8 останніх матчів Агуїлас Ріо Абай (Жінки) в усіх турнірах завершились її поразкою в 4 чверті
3 / 6 останніх матчів Артесанас (жiн) в усіх турнірах завершились її перемогою в 4 чверті